• NTB, beton komórkowy, ytong, pustaki
  • materiały budowlane, beton komórkowy, ytong, pustaki
  • solbet, beton komórkowy, ytong, pustaki
  • porotherm t dryfix, Wienerberger, beton komórkowy, ytong, pustaki
  • ytong
beton komórkowy, ytong, pustaki1 materiały budowlane, beton komórkowy, ytong, pustaki2 solbet, beton komórkowy, ytong, pustaki3 porotherm t dryfix, beton komórkowy, ytong, pustaki4 ytong, beton komórkowy, pustaki5

Certus

beton komórkowy, ytongPłyty szlachetne CERTUS trafią w gust osób ceniących prostotę i elegancję. Charakteryzują się eleganckim wykończeniem i nowoczesnym designem. Naturalny charakter i pastelowa gama kolorów współgra zarówno z nowoczesną, minimalistyczną architekturą, jak i tradycyjnym stylem.

Certus oferta

Katalog Certus pdf

Ekskluzywna publikacja zawierająca propozycje produktów szlachetnych do aranżacji posesji, ogrodów, tarasów, przestrzeni publicznych. Objętość 122 strony, format A4.

 

Obejrzyj online

Pobierz

 

Cennik Certus pdf

Kompleksowa informacja o cenach wszystkich produktów dostępnych w ofercie firmy Certus. Cennik zawiera także podstawowe informacje techniczne.

 

Obejrzyj online

Pobierz

Facebook

Rekomendacje od naszych klientów

"Witam wszystkich zainteresowanych zakupem materiałów budowlanych w firmie ATS Waldemar Dorociak. Tak jak poprzednicy nie mam żadnych uwag co do kontaktu, doradztwa, oferowanych cen, pomocy technicznej, jak i całego wykonania zlecenia od A do Z. Należy podkreślić pełne zaufanie do klienta, mimo przeprowadzenia całej transakcji drogą e-mailową i telefoniczną, która zakończyła się pełnym sukcesem" (MarcinG)

Kontakt

beton komórkowy, ytong

Infolinia: 22 842 72 02, +48 602 709 164
+48 502 798 006
poniedziałek - sobota od 8:00 do 18:00

Centrala firmy:
ATS, ul. Zawodzie 16, 02-981 Warszawa
e-mail: ats@gazobeton.pl

x

Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.

Szczegółowe informacje znaleźć można w naszej Polityce Cookies: Czytaj więcej…

Zrozumiałem